یکشنبه , 9 آذر 1399
خانه / اخبار مالزی / مرگ یک هندی به ضرب گلوله در محله سردانگ (UPM) مالزی

مرگ یک هندی به ضرب گلوله در محله سردانگ (UPM) مالزی

بیا تو مالزی -

مرگ یک هندی به ضرب گلوله در مقابل چشمان مردم در محله Seri Kembangan مالزی … روز جمعه گذشته مردی هندی تبار، در حال صرف شام در یکی از رستورانهای در مقابل Public Bank شهر"سری کمبانگانگ" محلۀ  "گراند یونیون" در مقابل چشمان یک هموطن و جمع حاضر در مکان رستوران،  به ضرب گلوله یک موتورسوار ناشناس به قتل رسید. آقای س.ف شاهد ماجرا در این خصوص گفت:  "اگر این حادثه را با چشمانم نمی دیدم باور نمی کردم. از زمانی که این تیراندازی اتفاق افتاد تا همین امروز نتوانستم چشم روی هم بزارم." ضارب که پس از تیراندازی به سرعت متواری شده به دلیل داشتن کلاه کاسکت موتورسواری شناسایی نشد.

به دنبال این ماجرا گروه خبری "بیا تومالزی" عازم محل شد تا از کم و کیف ماجرا آگاه شود. در این راستا از کسبه محل پرس و جو کردیم اما ظاهراً کسی مایل به دادن اطلاعات نبود تا اینکه از مغازۀ دارهای همان محل قضیه را جویا شدیم.

خانم "سو" به بیاتومالزی در این خصوص گفت: "این ماجراها اگرچه به ندرت اتفاق می افتد اما در این محله حادثۀ غریبی نیست. ایشان اضافه نمودند چند سال پیش هم نظیر همین اتفاق در نزدیکی این محل اتفاق افتاده است." در خصوص علت این حادثه شخص دیگری در همان مکان اضافه کرد، این تیراندازی ها به دلیل تسویه حساب های شخصی است که در باندهای خلاف به طور معمول اتفاق می افتد.

اما آنچه عیان است، مسئله بزه  و بزه کاری از همه بیشتر در میان قومیت های هندی تبار به چشم می خورد که این روزها , برخی مناطق هندی نشین شهر "سردانگ" یا همان "سری کمبانگانگ" را به مکان پر تنشی برای ساکنین آن و صد البته دانشجویان دانشگاه UPM و UKM تبدیل نموده است.

منبع: اختصاصی بیا تو مالزی

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب