پنج شنبه , 8 آبان 1399
خانه / اخبار ایران / مسوولان دانشگاه كینگستون لندن از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دیدن كردند

مسوولان دانشگاه كینگستون لندن از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دیدن كردند

بیا تو مالزی -

در اجرای استراتژی بین‌المللی شدن دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، جمعی از مسوولان دانشگاه كینگستون لندن روز یكشنبه از بخشهای مختلف دانشگاه آزاد دیدن كردند.

به گزارش روز یكشنبه روابط عمومی دانشگاه آزاد قزوین، دراین بازدید كه جمعی از مسئولان و دكتر علی‌اكبر ابوترابی معاون دانشكده فنی دانشگاه كینگستون حضور داشت، دوطرف با ارایه‌گزارشی ازمقاطع تحصیلی، رشته‌ها، تعداد دانشجویان، دانشكده‌ها و مراكز تحقیقاتی خود، بر گسترش روابط و همكاریهای علمی و بین‌المللی تاكید كردند.

معاون مدیر كل همكاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی هدف از این بازدید را آشنایی با امكانات و تجهیزات دانشگاه آزاد قزوین برای ارتباط مطلوب با دانشگاههای معتبر دنیا و جذب دانشجویان درمقاطع كارشناسی كارشناسی ارشد و دكتری و امضای تفاهم‌نامه عنوان كرد.

دكتر مجید ستوده افزود: دانشگاه كینگستون یكی از دانشگاههای بزرگ و معتبر انگلستان بوده و تعداد زیادی از دانشجویان كشورها و مناطق مختلف جهان در آن به تحصیل مشغول هستند.

وی گفت: برگزاری دوره‌های كوتاه‌مدت و بلندمدت پژوهشی و آموزشی مشترك برای دانشجویان، تبادل استاد، برگزاری سمینارها و تحقیقات مشترك علمی و ارایه مدارك بین‌المللی مشترك از مهمترین اهداف این همكاری می‌باشد.

ستوده افزود: دانشگاه كینگستون دارای ‪ ۲۰‬هزار دانشجو در هفت دانشكده و مركز تحقیقاتی است كه در رشته‌های مهندسی كامپیوتر، مدیریت و بازرگانی، علوم انسانی، علوم پایه، هنر، طراحی و معماری و رشته‌های بهداشتی فعال است.

وی اظهار داشت: دانشگاه كینگستون با مراكز علمی كشورهای چین، هند، یونان، امارات، روسیه، آلمان، فنلاند و آمریكا همكاری‌های مشترك تحقیقاتی دارد.

معاون مدیركل همكاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه آزاد گفت: درحال حاضر دكتر مرتضی موسی‌خانی به عنوان مدیر موفق، توانسته این دانشگاه را به سطح استانداردهای علمی و پژوهشی دانشگاههای مطرح جهان برساند.

ستوده افزود: دانشگاه آزاد اسلامی قزوین از مجهزترین دانشگاههای كشور بشمار می‌رود كه دارای امكانات و تجهیزات مناسب آزمایشگاهی است.

وی اظهار داشت: این اولین تفاهم‌نامه با دانشگاه كینگستون است و تابستان امسال تفاهم‌نامه‌ای با دانشگاه مولتی مدیا مالزی امضا شد.

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین دارای ‪ ۲۴‬هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی است كه در ‪ ۷۵‬رشته مشغول تحصیل هستند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب