یکشنبه , 3 مرداد 1400
خانه / اخبار ایران / مقابله به مثل فرودگاه امام خمینی

مقابله به مثل فرودگاه امام خمینی

بیا تو مالزی -

مدیر فرودگاه امام : به هواپیماهای کشورهایی که به ما سوخت نمی‌ دهند ،سوخت نمی دهیم …

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) می گوید در حرکتی متقابل، در چارچوب قوانین سازمان هواپیمایی و دولت، به هواپیمای کشور‌هایی که به شرکت‌های هواپیمایی ما سوخت ندهند، سوخت نمی‌دهیم. 
او با بیان این‌که سوخت‌رسانی در فرودگاه‌های کشور توسط شرکت پالایش و پخش انجام می‌شود، می گوید فرودگاه امام خمینی (ره) سوخت را از شرکت پالایش خریداری می‌کند و در فرودگاه به قیمت مصوب ارائه می‌دهد.
دهقان در ادامه در پاسخ به این‌ سوال که برخورد با هواپیمای کشورهایی که به ما سوخت نمی‌دهند، چگونه است؟ گفت: در چارچوب قوانین سازمان هواپیمایی و دولت، به هواپیمای کشور‌هایی که به شرکت‌های هواپیمایی ما سوخت ندهند، در حرکتی متقابل سوخت نمی‌دهیم.
وی با اشاره به این‌که آمد و رفت مسافر تابع شرایط بسیاری از جمله گردشگری است، افزود: تلاش می‌کنیم که همه تقاضای پرواز‌ی را بپذیریم. دهقان در ادامه به فعال ‌شدن تیم بازرگانی و بازاریابی در حوزه‌ بین‌المللی اشاره و اضافه کرد: در این راستا با استفاده از مقررات سازمان هواپیمایی به دنبال افزایش پروازها هستیم.
مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) گفت: طی شش ماهه‌ی دوم سال، پرواز شانگهای برقرار شده و از این ماه یک شرکت خارجی پرواز مستقیم بونان را خواهد داشت.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب