سه شنبه , 4 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / ممنوعیت فروش اکلیل و سرنج به جوانان

ممنوعیت فروش اکلیل و سرنج به جوانان

بیا تو مالزی -

كنترل انبارهای نگهدارنده اکلیل و سرنج و رنگ فروشی‌ها…

معاون اجتماعی پلیس پیشگیری ناجا با تاكید براینكه فروش اکلیل و سرنج به نوجوانان ممنوع است، گفت: پلیس با متخلفان به شدت برخورد می‌كند.

سرهنگ محمد بیگی با اشاره به برنامه‌های پلیس برای روزهای پایانی سال گفت: در این روزها تمامی ماموران پلیس در خیابان‌ها حاضرند و به برقراری نظم و امنیت کمک می‌کنند ضمن اینکه از هرگونه ایجاد راه‌بندان و اقدامات ناهنجار جلوگیری شده و با متخلفان برخورد می‌شود.

وی از کنترل انبارها و رنگ فروشی‌ها خبر داد و افزود: در روزهای پایانی سال انبارهای نگهدارنده اکلیل و سرنج و رنگ فروشی‌ها كنترل می‌شوند كه البته جلساتی با این افراد برگزار شده و نکاتی از جمله ممنوعیت فروش این مواد به نوجوانان و جوانان تذکر داده شده است.

معاون اجتماعی پلیس پیشگیری ناجا با هشدار به خانواده‌ها در مورد کنترل فرزندان در روزهای پایانی و چهارشنبه آخرسال گفت: والدین علاوه بر کنترل نامحسوس رفتار فرزندانشان در روزهای پایانی سال، در شب چهارشنبه سوری نیز باید در کنار فرزندانشان حضور داشته باشند.

بیگی با بیان اینكه استفاده از مواد آتش‌بازی استاندارد که مورد تائید است، هیچ مشکلی ندارد، به خانواده‌ها توصیه كرد: برای تخلیه انرژی ساعاتی را در کنار فرزندانشان بمانند.

وی به والدین توصیه کرد فرزندان را در تهیه موادمحترقه ایمن همراهی کنند و اجازه ندهند آنان به دور از چشمشان اقدام به خرید موادمحترقه کنند ضمن این که داخل خانه به هیچ وجه نباید آتش روشن کرد و هنگام آتش‌بازی از وجود کپسول آتش‌نشانی اطمینان حاصل كنید.

بیگی از مردم خواست تا مراقب رفتارهای ناهنجار و پرخطر باشند و در صورت لزوم موارد مشکوک را به پلیس 110 اطلاع دهند.

معاون اجتماعی پلیس پیشگیری ناجا تاكید كرد: ماموران پلیس با مزاحمان برخورد کرده و اگر فردی قصد ایجاد ناهنجاری و مزاحمت داشته باشد، ماموران با آنان برخورد می‌کنند.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب