چهارشنبه , 13 اسفند 1399
خانه / اخبار ایران / ناطقی نایب قهرمان تور مالزی شد

ناطقی نایب قهرمان تور مالزی شد

بیا تو مالزی -

خبرگزاری فارس: حسین ناطقی در پایان مرحله سوم تور بین المللی دوچرخه سواری "جیلاجاه" مالزی دوم شد…

به گزارش خبرگزاری فارس، در این مسابقات كه به مسافت 164 كیلومتر در مسیر دو شهر "بندر هیلر" به "با تو پت" برگزار شد، حسین ناطقی، دوچرخه سوار تیم پتروشیمی تبریز با زمان 3 ساعت و 55 دقیقه و 35 ثانیه پس از "آنوآر منام" از كشور میزبان بر سكوی دوم ایستاد.

همچنین در این مرحله مهدی سهرابی دوازدهم، حسین عسگری چهل و چهارم، فرشاد صالحیان پنجاه و یكم، مهدی پرتوی پنجاه و دوم، عباس سعیدی تنها پنجاه و ششم، حسین جهانبانیان پنجاه و نهم و احد كاظمی هفتاد و دوم شد.
در رده بندی كلی تا پایان مرحله سوم، حسین عسگری از پتروشیمی تبریز ششم، مهدی سهرابی از تیم نوسازی مدارس زنجان هشتم و قادر میزبانی از پتروشیمی سیزدهم هستند.
در مجموع امتیازی كوهستان نیز حسین عسگری همچنان با 8 امتیاز در صدر قرار دارد و فردا پیراهن كوهستان را بر تن خواهد داشت.

در مجموع كلی تیمی نیز تیم استیج كامپیوتر با زمان 33 ساعت و 50 دقیقه و 44ثانیه بر سكوی نخست قرار دارد، تیم پتروشیمی تبریز با 1 دقیقه و 7 ثانیه اختلاف در سكوی دوم و تیم لی تو آ با 2 دقیقه و 14 ثانیه سوم و تیم نوسازی مدارس زنجان با 4 دقیقه و 24 ثانیه در رده یازدهم قرار دارد.
تور بین المللی دوچرخه سواری جیلا جاه مالزی در هفت مرحله جاده و به مسافت 971 كیلومتر برگزار می شود، كه تیم پتروشیمی تبریز با تركیب حسین جهانبانیان، قادر میزبانی، حسین عسگری، احد كاظمی، مهدی پرتوی، حسین ناطقی، روحانی و تیم نوسازی مدارس زنجان با تركیب مهدی سهرابی، عباس سعیدی‌تنها، امیر زرگری و فرشاد صالحیان در این رقابت ها حضور دارند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب