یکشنبه , 4 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / نخست‌وزیر مالزی از نمایشگاه جامع دستاوردهای وزارت علوم بازدید کرد

نخست‌وزیر مالزی از نمایشگاه جامع دستاوردهای وزارت علوم بازدید کرد

بیا تو مالزی -

احمد بداوی نخست‌وزیر مالزی از نمایشگاه جامع دستاوردهای 30 ساله وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در مصلی تهران برگزار شده است، بازدید کرد…به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، احمد بداوی بعدازظهر امروز دوشنبه با حضور در مصلی بزرگ امام‌خمینی تهران از غرفه‌های دانشگاهی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری حاضر در نمایشگاه جامع دستاوردهای 30 ساله وزارت علوم بازدید کرد.

در این دیدار محمدمهدی زاهدی وزیر علوم، دکتر حسینی قائم مقام وزیر علوم و رییس دانشگاه پیام‌نور و دکتر محمدباقر خرمشاد معاون فرهنگی وزیر علوم نیز حضور داشتند.

احمد بداوی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: من تبریک می‌گویم که در چنین سطح بالای علمی قرار دارید فکر نمی‌کردم ایران به این تکنولوژی‌ها دست پیدا کرده باشد.

نخست وزیر مالزی ادامه داد: در زمینه تکنولوژی رقابت در دنیا شدید است و در سراسر جهان این رقابت بین دانشگاهیان و دانشجویان وجود دارد.

وی تاکید کرد: خوشحالم این سطح بالای خلاقیت را در بین دانشجویان ایرانی شاهدم و به دانشجویان ایرانی به این سبب تبریک می‌گویم.

نخست‌وزیر مالزی در صدر هیاتی بلندپایه برای بازدید از تکنولوژی‌های ایران و دیدار با مقامات رسمی جمهوری اسلامی به کشورمان سفر کرده‌ است.

نخست‌وزیر مالزی از نمایشگاه جامع دستاوردهای وزارت علوم بازدید کرد

نخست‌وزیر مالزی از نمایشگاه جامع دستاوردهای وزارت علوم بازدید کرد
منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب