یکشنبه , 4 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / نمایشگاه بین‌المللی غذای حلال مالزی با حضور ایران آغاز به كار كرد

نمایشگاه بین‌المللی غذای حلال مالزی با حضور ایران آغاز به كار كرد

بیا تو مالزی -

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی غذای حلال مالزی با عنوان میحاس ‪ ۲۰۰۸‬از امروز (چهارشنبه) در كوالالامپور، پایتخت این كشور كار خود را آغاز كرد…به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در این نمایشگاه سه روزه كه در مركز نمایشگاهی سازمان توسعه تجارت این كشور موسوم به ماترید برپا شده ، دركنار صدها شركت بین‌المللی و مالزیایی ، همچنین ‪ ۱۵‬شركت ایرانی با عرضه محصولات خود، حضور قدرتمند ایران را در عرصه صنایع غذایی حلال به نمایش گذاشتند.

شركتهای مریم فروت ، نوش ایران ، دالیا، آیس پك اینترنشنال ،پسته ایرانیان ، سقزسازی كردستان ، پرند، ایران بهنوش ، شهد سبلان ، شكوه بناب ، دلپذیر، پگاه پارس ، پگاه خوزستان ، پارسیان شفا و نگار از جمله شركتهای ایرانی حاضر در این نمایشگاه هستند.

علاوه بر غرفه‌های صنایع غذایی ایران ، شماری از شركتهای ایرانی مقیم مالزی نیز كه در عرصه صنایع غذایی حلال فعالیت دارند، در این نمایشگاه به چشم می‌خورد.

همچنین یك گروه از تولیدكنندگان بخش خصوصی محصولات غذایی ایران و تعدادی از مدیران وزارت جهادكشاورزی ضمن دیدار از نمایشگاه ، در برنامه های جانبی آن نیز شركت می‌كنند.

قرار است دكتر سیدمحمد حسینی ، رییس اتحادیه صنایع غذایی ایران نیز در سمینار جنبی این نمایشگاه درباره نگاهی به صنایع غذایی ایران ، دستاوردها و فرصتها، سخنرانی كند.

حضور شركتهای ایرانی دراین نمایشگاه باهمكاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در كوالالامپور، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران ، سازمان توسعه تجارت ایران و مركز نمایشگاهی اصفهان انجام گرفته است .

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب