دوشنبه , 10 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / هشدار به ایرانیان مسافر به خارج از کشور

هشدار به ایرانیان مسافر به خارج از کشور

بیا تو مالزی -  

وزارت امور خارجه:در سفرهای خارجی خود مراقب دامگذاری سازمان های اطلاعاتی غربی باشید…

وزارت امور خارجه کشورمان در اطلاعیه ای به شهروندان ایرانی هشدار داد تا در سفرهای خارجی خود مراقب دامگذاری سازمان های اطلاعاتی غربی باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت امور خارجه، دستگاه سیاست خاجی کشورمان دراطلاعیه ای از شهروندان خواست تا در سفرهای خارجی خود مراقب پیشنهادات مختلف از سوی افراد و گروه های ناشناس باشند.

در این اطلاعیه آمده است، در راستای سیاست حمایت همه جانبه از حقوق هموطنان در خارج از کشور و باتوجه به سابقه اقدامات ضد ایرانی نهادهای اطلاعاتی و امنیتی غربی طی سالهای اخیر که موجب گرفتار شدن شماری از شهروندان ایرانی در دام های امنیتی آنها شده است به کلیه شهروندان عزیزی که قصد سفر به خارج را دارند توصیه می نماید چنانچه با پیشنهادات مالی، کاری، تجاری، اعطای اقامت و تابعیت و سایر پیشنهادات اغوا کننده از سوی افراد ناشناس مواجه شدند، از پذیرش آن خودداری و در این زمینه با وکیل خود یا سفارتخانه ها و سرکنسولگری های جمهوری اسلامی ایران مشورت نمایند.

بر این اساس وزارت امورخارجه آمادگی مجدد خود برای ارائه مشورت به شهروندان ایرانی و راهنمایی آنها در همه زمینه ها بویژه درخصوص اینگونه مشکلات را اعلام می نماید.

 

منبع:تابناک

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب