خانه / اخبار مالزی / هشدار سازمان هواپیمایی کشوری به سرمیهمانداران ومیهمانداران

هشدار سازمان هواپیمایی کشوری به سرمیهمانداران ومیهمانداران

بیا تو مالزی - سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: گواهینامه فعالیت اندسته از سرمیهماندارومیهماندارانی که در اجرای طرح غربالگیری انفولانزای نوع A سهل انگاری کنند باطل می شود .


به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به توصیه های قبلی این سازمان به شرکتهای هواپیمایی مبنی برضرورت حسن اجرای طرح غربالگیری انفولانزای نوع A گفت : در پی انتقاد یکی از مسئولان وزارت بهداشت دراین باره ، باردیگر بر لزوم اجرای دقیق این طرح تاکید می شود .
رضا جعفرزاده افزود : سرمیهمانداران و میهماندارن به توزیع فرم غربالگیری در پروازهای خارجی موظف هستند و باید مسافران را نسبت به لزوم پرکردن پرسشنامه طرح غربالگیری اگاه کنند .
وی تصریح کرد : چنانچه گزارش مستند نسبت به سهل انگاری و بی توجهی سرمیهمانداران و میهماندارن در انجام مسئولیت انان به سازمان هواپیمایی کشوری برسد به طور قطع سازمان هواپیمایی کشوری از ادامه فعالیت انان جلوگیری و گواهینامه انان را باطل خواهد کرد .
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین از مسافران پروازها خواست هرگونه پیشنهاد یا انتقاد خود را از طریق تلفن 1870 به این سازمان ارائه دهند .

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب