یکشنبه , 4 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / همایش مدیران باشگاههای فوتبال آسیا در مالزی برگزار شد

همایش مدیران باشگاههای فوتبال آسیا در مالزی برگزار شد

بیا تو مالزی -

همایش دوروزه مدیران باشگاههای فوتبال آسیا شامگاه چهارشنبه با سخنرانی محمد بن همام رئیس قطری کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور خاتمه یافت…به گزارش ایرنا، در پایان این همایش که بیش از یکصد مدیر باشگاههای فوتبال از سراسر قاره کهن آسیا از جمله ایران حضور داشتند، به شرکت کننندگان گواهی رسمی ای.اف. سی اعطا شد.

مدیریت ورزشی، درآمدزایی، بازاریابی، تبلیغات، تعامل با رسانه ها، حق پخش تلویزیونی و همچنین الگو برداری از نمونه های موفق از جمله مهمترین مباحث مطروحه در این سمینار دو روزه بود و در کنار آن چند کارگاه آموزشی نیز برای مدیران برگزار شد.

بن همام رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پایان این سمینار با تأکید بر اهمیت نقش باشگاهها و ضرورت نگاه حرفه ای به آن، از مدیران باشگاههای فوتبال آسیا خواست مطالب مطروحه در این همایش را در کشور خود اجرا کنند.

وی همچنین فوتبال ژاپن را الگوی مناسبی برای نشان دادن توان بالقوه فوتبال آسیا و باشگاههای آن در راه حرفه ای شدن معرفی کرد و گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا آمادگی کامل دارد با باشگاهها در تعامل باشد و ما برای کمک به حرکت شما و حرکت فوتبال در آسیا از توانمان دریغ نخواهیم کرد.

در این سمینار از ایران محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، واعظ آشتیانی مدیرعامل باشگاه استقلال، محمد خوردبین سرپرست تیم فوتبال پیروزی، محمد رضائیان ازباشگاه فولاد خوزستان، شاد مدیرعامل سابق باشگاه پگاه گیلان ، محمد انصاری فرد مدیرعامل باشگاه راه آهن شهرری، اولیایی مدیرعامل باشگاه پاس همدان و احمد سجادی از باشگاه سایپا حضور داشتند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب