خانه / اخبار مالزی / همکاری آستان قدس رضوی با مالزی در زمینه توریسم الکترونیکی

همکاری آستان قدس رضوی با مالزی در زمینه توریسم الکترونیکی

بیا تو مالزی -

مشهد – خبرگزاری مهر: شرکت مشاوره و خدمات رایانه قدس رضوی با کشور مالزی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و توریسم الکترونیکی همکاری می کنند…

 

به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، مدیرعامل شرکت مشاوره و خدمات رایانه قدس رضوی عصر امروز با یک هیئت مالزیایی به سرپرستی ماهات بن بهاری قائم مقام مدرنیزاسیون مالزی دیدار کرد و در این دیدار دو طرف بر گسترش روابط در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات به ویژه توریسم الکترونیکی تاکید کردند.

علی آبسالان همچنین گسترش همکاریها در زمینه کارت الکترونیکی و تجهیزات کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی را خواستار شد که با انجام توافقات اولیه، شرکت مشاوره و خدمات رایانه قدس رضوی از تجربیات و دانش فنی مالزی در زمینه بلیت الکترونیکی بهره مند خواهد شد.

وی افزود: در مقابل سیستم های کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی که توسط این شرکت و با همکاری متخصصین و پژوهشگران ایرانی طراحی و پیاده سازی شده است از طریق MSN مالزی برای عرضه در بازار جهانی برنامه ریزی می شود.

آبسالان تصریح کرد: این طرح در جلسات تخصصی با حضور کارشناسان دو طرف برای عملیاتی شدن طرح مشترک مورد بحث و بررسی دقیق قرار می گیرد تا به قرارداد اجتماعی منجر شود.

وی در توضیح طرح تجهیزات کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی ( تاکسی بی سیم ) بیان داشت: با اجرای این پروژه، زمینه ای فراهم می شود که همه مراکز کنترل با تاکسی ها ارتباط دو طرفه به شکل پیام برقرار کرده و علاوه بر تبادل آدرس مشتری و وضعیت سرویس تاکسی، امکان انتقال موقعیت مکانی خودرو در نقشه شهر به مرکز کنترل فراهم می شود.

آبسالان عنوان کرد: این قابلیت سبب می شود تا تراکم خودروهای مسافربر درسطح شهر کنترل و بر حسب ضرورت مدیریت حمل و نقل به مراکز تجمع مسافران هدایت شده و خودروهایی که به مسافر نزدیک تر هستند به انجام سرویس بپردازند تا هزینه کمتری بر مسافر و یارانه سوخت کمتری بر کشور تحمیل شود.

وی یادآور شد: افزایش ظرفیت ارتباط مرکز کنترل به چندین برابر، دیگر مزیت این طرح است که با توجه به محدودیت فرکانس در کشور، فرصتهای زیادی برای شبکه تاکسیرانی ایجاد می کند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب