یکشنبه , 4 آبان 1399
خانه / اخبار ایران / هم آوایی کریس دی برگ و گروه آریان

هم آوایی کریس دی برگ و گروه آریان

بیا تو مالزی -

برای نخستین بار کریس دی برگ آوازه خوان و موزیسین نامدارایرلندی با گروه آریان برای تولید قطعه ای به نام صلح همکاری می کنند….

محسن رجب پور مدیر گروه آریان که از ابتدای شکل گیری این گروه نقشی جدی در تحولات هنری آن داشته است، عصر دوشنبه (21 آبان) در غرفه همشهری آنلاین در نمایشگاه مطبوعات، حاضر شد و ضمن اعلام این خبرگفت: در توافقی که بین شرکت ترانه شرقی و کمپانی فریمن پروداکشنز صورت گرفته است این اثر مشترک تولید وبه زودی در قالب آلبومی به بازار موسیقی عرضه خواهد شد.

رجب پور با اشاره با هماهنگی های به عمل آمده برای تولید این قطعه که نام صلح را برای آن انتخاب کرده اند گفت: شخصاً نظر آقای صفار هرندی، وزیر ارشاد درباره همکاری با چهره های برجسته دنیای موسیقی جویا شدم که ایشان فرمودند از نظر ماخیلی مثبت است.

کریس دی برگ نخستین هنرمند نامدار در عرصه موسیقی پاپ است که که با یک گروه پاپ ایرانی آهنگ مشترکی را اجرا خواهد کرد.

دی برگ فعالیت های عام المنفعه فراوانی داشته است و از جمله هنرمندانی است که دغدغه کمک به آسیب دیدگان در کشور های مختلف را دارد. وی از سوی سازمان ملل متحد به عنوان سفیر سلامت و مبارزه با سوء تغذیه انتخاب شده و آهنگ های زیادی درباره صلح خوانده و برنامه های خیر خواهانه فراوانی را در سرتاسر دنیا برگزار کرده است.

وی به دلیل سبک آرام و انتخاب اشعاری با مضامین انسان دوستانه چهره ای آشنا در میان اقوام و ملل مختلف است ودر میان علاقه مندان به موسیقی پاپ جهانی در ایران هواداران فراوانی دارد.

وی همچنین در گفتگوهای مختلف از علاقه اش به فرهنگ ایران سخن گفته است.

به گفته رجب پور آهنگی برای صلح یکی از آهنگ های آلبوم چهارم گروه آریان خواهد بود که قرار است درایران ازسوی شرکت ترانه شرقی و در خارج از ایران از سوی کمپانی فریمن پرودکشانر عرضه عمومی شود.

مدیر گروه آریان كه برای دیدن بخش های مختلف جشنواره مطبوعات در غرفه همشهری آنلاین حاضر شده بود درباره فعالیت‌های گروه آریان در ایران گفت كه رایزنی‌هایی با وزارت ارشاد صورت گرفته‌است و احتمالاً ما در جشنواره موسیقی فجر امسال و در بخش جنبی آن به اجرای برنامه خواهیم پرداخت.

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب