خانه / اخبار ایران / وانت بار و کامیون ممنوع

وانت بار و کامیون ممنوع

بیا تو مالزی - حمل مسافر با وانت بار و کامیون 13 فروردین ممنوع.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از ممنوعیت تردد موتوسیكلت‌ها و حمل مسافر توسط وانت‌بارها و كامیون‌ها در روز 13 فروردین خبر داد.
سردار اسكندر مؤمنی با اعلام این خبر افزود: با توجه به برگشت مسافران از سفرهای نوروزی و گنجایش نداشتن بعضی از محورهای شمالی مانند هراز و كرج – چالوس ممنوعیت ترافیكی در این محورها برای افزایش ظرفیت عبور و مرور اعمال می‌شود.
وی با اشاره به این كه هموطنان در روز 13 فروردین به طبیعت رجوع می‌كنند، از ممنوعیت تردد موتوسیكلت‌ها در جاده‌های كشور خبر داد و ‌افزود: متأسفانه مشاهده شده بعضی از رانندگان برای حمل مسافر از قسمت بار كامیون و وانت استفاده می‌كنند كه این تخلف خطرات جانبی زیادی به همراه دارد. بر این اساس از مأموران پلیس‌راه خواسته شده با رانندگان وانت‌بار و كامیونی كه در قسمت بار وسایل نقلیه، مسافر حمل می‌كنند پس از اعمال قانون و تخلیه مسافران به شدت برخورد كنند.
وی با اشاره به اینكه هرچه به روزهای پایانی تعطیلات نزدیك‌تر می‌شویم، حجم تردد در محورها به دلیل بازگشت مسافران نوروزی افزایش می‌یابد، گفت: بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی شاهد افزایش بارندگی‌ها در روزهای آتی خواهیم بود بنابراین همراه داشتن تجهیزات ایمنی و بخصوص زنجیر چرخ برای بازگشت مسافران از تعطیلات و روز 13 فروردین الزامی است. وی تأكید كرد: رانندگان می‌توانند آخرین وضعیت محورهای كشور را از طریق شماره تلفن 88255555 مركز كنترل ترافیك پلیس‌راه كشور جویا شوند.

 

 

منبع:روزنامه ایران

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب