دوشنبه , 3 آذر 1399
خانه / اخبار ایران / وضعیت مدارس در 27 و 28 اسفند

وضعیت مدارس در 27 و 28 اسفند

بیا تو مالزی -

موجه بودن غیبت فردا و پس فردای دانش آموزان…

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تأکید بر اینکه غیبت‌های دانش‌آموزان در روزهای 27 و 28 اسفند موجه است، گفت: خانواده‌ها می‌توانند اطلاعات فرزند و نام مدرسه را به سامانه 1820 برای موجه کردن غیبت، اطلاع دهند.

سیدعلی یزدیخواه، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران  درباره وضعیت مدارس در روزهای 27 و 28 اسفند، اظهار داشت: قبلاً نیز اعلام کردیم که مدارس در روزهای شنبه و یک‌شنبه 27 و 28 اسفند دایر است، اما اگر خانواده‌ای قصد مسافرت دارد، جای نگرانی نیست و غیبت دانش‌آموزان در این روزها موجه خواهد بود.

وی ادامه داد: ما از همکاران خود در مدارس نیز ضمن خدا قوت و دلسوزی‌هایشان، تقاضا می‌کنیم که  با خانواده‌ها همکاری لازم را داشته باشند.

یزدیخواه با اشاره به سامانه 1820 آموزش و پرورش تهران، بیان کرد: سامانه 1820، خط ارتباطی اولیای دانش‌آموزان با آموزش و پرورش است و خانواده‌ها می‌توانند مشکلات خود را به این سامانه گزارش کنند؛ اگر نگران غیبت فرزند خود در مدرسه نیز هستند می‌توانند اطلاعات فرزند و نام مدرسه را به سامانه اطلاع دهند که ما غیبت فرزندشان را با هماهنگی مدرسه موجه کنیم.

وی با بیان اینکه مسئولان برخی مدارس برای دانش‌آموزان سال چهارم (پیش‌دانشگاهی) به دلیل حجم درس و شرایط کنکور سخت‌گیری‌هایی نسبت به حضور در مدرسه در این روزها دارند، گفت: از همکاران در این مدارس نیز خواسته شده است که با خانواده‌هایی که قصد مسافرت دارند، همراهی لازم را داشته باشند.مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تأکید کرد: خانواده‌ها به هیچ عنوان نگران غیبت فرزندان خود در روزهای شنبه و یک‌شنبه نباشند.

 

منبع:خبرگزاری فارس

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب