خانه / اخبار جهان / ویولن یك میلیون پوندی فدای ساندویچ شد

ویولن یك میلیون پوندی فدای ساندویچ شد

بیا تو مالزی -

از آنجایی كه این ویولن بیمه بوده، شركت مذكور مژدگانی 15هزار پوندی برای هرگونه اطلاعاتی درباره این ویولن تعیین كرده است.

ویولنی به ارزش یك میلیون پوند از موزیسین نابغه كره‌ای سرقت شد. به گزارش خبر آنلاین مین جین كیم 32 ساله در حالی كه ویولن 300 ساله‌اش را همراه داشت پیش از اینكه سوار قطار شود هوس خوردن ساندویچ كرد.اما خبر نداشت كه سه سارق حرفه‌ای او را نشان كرده‌اند و در یك چشم به‌هم زدن ویولن او را در ایستگاه اوستن شهر لندن سرقت كردند.همراه این ویولن یك آرشه نادر هم وجود داشت كه تنها 400 نمونه از آن در جهان موجود است.

از آنجایی كه این ویولن بیمه بوده، شركت مذكور مژدگانی 15هزار پوندی برای هرگونه اطلاعاتی درباره این ویولن تعیین كرده است.

این ویولنیست كره‌ای تنها برای مدت زمان كوتاهی ویولنش را تنها گذاشت و حالا به شدت از اینكه این ساز منحصر به فرد را از دست داده ناراحت است.او با حالت وحشت زده‌ای به سراغ صاحب رستوران رفت و از اوخواست تا پس از تماس با پلیس تصاویر دوربین‌های مدار بسته‌اش را مرور كند.به نظر ماموران پلیس سارقان از ارزش واقعی این ساز مطلع نبوده وتنها به‌عنوان یك ساز مهم آن را سرقت كرده اند.

خانم كیم مالك این ساز نبوده بلكه آن را به‌عنوان امانت از كسی اجاره كرده بود و شركت بیمه هم از افشای نام صاحب اصلی‌ ساز خودداری كرده است. كیم از نوابغ موسیقی جهان به شمار می‌رود كه از سن شش سالگی ویولن می‌زند و در 13 سالگی با اركستر سمفونی برلین برنامه اجرا كرده است.این ویولن در بین سال‌های 1690 تا 1699 توسط ویولن ساز مشهور ایتالیایی آنتونیو استرادیواری ساخته شده است ویك میلیون پوند تنها قیمت پایه آن در حراج‌های هنری خواهد بود.

منبع:تابناک

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

یک دیدگاه

  1. very goooooooooo,.,:(

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب