خانه / اخبار مالزی / پلیس مالزی مبارزه با مواد مخدر را شدت می بخشد

پلیس مالزی مبارزه با مواد مخدر را شدت می بخشد

بیا تو مالزی -

عثمان هارون معاون اداره فدرال مبارزه با مواد مخدر مالزی گفت که با توجه به گسترش قاچاق مواد مخدر به این کشور، پلیس مالزی اقدام به تشکیل کارگروه ویژه مبارزه با مواد مخدر کرده است…

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه استار چاپ مالزی، وی خاطرنشان کرد: شمار جرایم مربوط به مواد مخدر و میزان کشف این مواد در سال جاری میلادی در کشور مالزی به شدت افزایش یافته است.
عثمان هارون گفت: در سال 2009 میلادی 20 نفر در ارتباط با قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند که کل مواد مخدر بدست آمده در این ارتباط 13 کیلوگرم بوده است.
وی افزود: این آمار در سال 2010 میلادی که هم اکنون تنها 7 ماه از آن را پشت سر گذاشته ایم به 109 مورد دستگیری و کشف 270 کیلوگرم مواد مخدر افزایش یافته است.
عثمان هارون گفت: به دنبال این افزایش چشمگیر، پلیس مالزی کارگروه ویژه ای را برای مقابله با این گونه فعالیت ها تشکیل داده است.
پلیس مالزی همچنین روز سه شنبه اعلام کرد که دو مرد را به همراه 8 سیلندر محتوی 112 کیلوگرم مواد مخدر دستگیر کرده که ارزش کلی آن حدود 24 میلیون رینگیت تخمین زده می شود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

یک دیدگاه

  1. با عرض خسته نباشید می خواستم بگم , محله ما (منظقه 10) یعنی خیابان هاشمی و (ایستگاه بانک)خیابان دامپزشکی – تقاطع یادگارامام و مرتضوی و مالک اشتر سالهاست که به مرکز فروش مواد مخدر تبدیل شده است(مثل خاک سفید) وبا توجه به اینکه این مواد فروشان به صورت علنی این کار را انجام میدهند چرا اصلا با آنها برخوردنمیشود و جمع آوری نمیشوند؟؟؟!!! اسامی انها هم خیلی معروف است < علی دوغی (علی اکبر علی زاده) -عیسی - بهمن - ناصر لجن (ناصر نادری) -محمودعزیزی و ...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب