سه شنبه , 7 بهمن 1399
خانه / اخبار ایران / پلیس مانع پرواز 50 زن بدحجاب شد

پلیس مانع پرواز 50 زن بدحجاب شد

بیا تو مالزی -

تعداد 80 نفر زن و 50 نفر مرد دستگیر و به دادسرا اعزام شدند و از مسافرت 50 نفر خانم بدحجاب که رعایت شئونات اسلامی را ننموده بودند در پروازهای داخلی و خارجی ممانعت به عمل آمد….

عصرایران – رییس پلیس فرودگاههای کشور گفت:در راستای اجرای طرح برخورد با بد حجابی و ارتقاء سطح امنیت اخلاقی جامعه 17 هزار و 135 نفر از این افراد با ارشاد و تذكر پلیس فرودگاههای كشور مواجه شدند.

به گزارش عصرایران(asriran.com) به نقل از سایت پلیس ، سردار محمود بت شکن رییس پلیس فرودگاههای کشور گفت:در فرودگاههای كشور جلساتی را به منظور آموزش و توجیه پرسنل نسوان با هدف تاکید بر رعایت شئونات اسلامی و عدم ارائه سرویس و تسهیلات به افراد هنجار شکن در سطح فرودگاههای كشور انجام داده ایم.

سردار بت شكن در ادامه تاكید كرد:در راستای اجرای طرح برخورد با بد حجابی به منظور تامین امنیت اخلاقی جامعه 17 هزارو 135نفر از این افراد با برخورد ارشادی وانتظامی پلیس مواجه شدند.

وی دراین رابطه افزود:850 نفر از زنان بدحجاب با برخورد انتظامی و اخذ تعهد کتبی به مواجه شدند و 130مورد پرونده نیز تشكیل شده است.

این مقام انتظامی در ادامه اظهار داشت:تعداد 80 نفر زن و 50 نفر مرد دستگیر و به دادسرا اعزام شدند و از مسافرت 50 نفر خانم بد حجاب که رعایت شئونات اسلامی را ننموده بودند در پروازهای داخلی و خارجی ممانعت به عمل آمد.

سردار بت شكن در خاتمه به كشفیات این حوزه اشاره كرد و افزود: ماموران انتظامی فرودگاه های كشور تعداد 63 بطر مشروب الکلی، تعداد زیادی ادوات و الات قمار و 14 دستگاه رسیور ماهواره از مسافران كشف كردند كه در این رابطه پروند برای متهمان تشكیل و به مقام قضایی فرستاده شده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب