چهارشنبه , 30 مهر 1399
خانه / اخبار مالزی / کنسرت گروه آریان بهترین برنامه ایرانی نوروزی مالزی

کنسرت گروه آریان بهترین برنامه ایرانی نوروزی مالزی

بیا تو مالزی -

برای اولین بار در مالزی کنسرت بزرگ گروه آریان در شب عید نوروز 1389 در بزرگترین و باشکوه ترین سالن مالزی ، کنار بلندترین برج دوقلوی جهان KLCC با استقبال بی نظیر ایرانیان برگزار گردید…

به گقته مسئولان بزرگترین تجمع ایرانیان در شب سال نو مربوط به کنسرت آریان بوده است.

امین مهدی ممدوح مدیریت شرکت Pasargad Entertainment برنامه گزار این کنسرت گفت “یکی از موفقترین برنامه های نوروز در مالزی مربوط به این کنسرت بوده است . وی افزود علیرغم وجود دهها برنامه و نیز کنسرت های متعدد دیگر در همان شب و کارشکنی های متعددی که انجام شد ، ولی این کنسرت با استقبال بی نظیر مردم روبرو گردید.” وی تعداد حاضرین در این برنامه را بیش از 2400 نفر اعلام نمود.

همچنین ایشان افزودند “باتوجه به روند رو به رشد برنامه های ناسالم , غیر اخلاقی وغیر خانوادگی در مالزی که باعث بروز مشکلاتی برای خانواده ها شده است در تلاش می باشیم که در درجه اول با حمایت از هنرمندان داخلی و سپس هنرمندان خارجی سعی بر ایجاد برنامه هایی سالم و خانوادگی با کیفیت مطلوب تر نماییم و همچنین سعی بر آن داریم در برنامه های آتی خود مالزیاییها را با فرهنگ و سنت ایرانی آشنا سازیم.”

 

همچنین در کنار این کنسرت اقدام به برپایی بزرگترین سفره هفت سین ایرانی در مالزی  به منظور  حفظ آداب و سنن کهن ایرانی نموده و  شرحی از سنت سال نو و سفره هفت سین برای مهمانان خارجی به زبان انگلیسی ارایه گردید. ضمنا” در این  برنامه تعدادی از مدیران عالی رتبه وزارتخانه های مالزی از جمله وزارت فرهنگ و اداره اقامت مالزی نیز حضور داشتند.

 

در آخر وی افزود “باتوجه به هزینه بالای این برنامه از سرمایه گزاران اصلی این برنامه آقای احمدی مدیریت آژانس مسافرتی PalmBeach Holiday و آقای نیری مدیریت مجله توریست و ارز پارسا تشکر و قدر دانی می نایم چرا که اگر همکاری این دوستان نبود نمی توانستیم برنامه ای با این کیفیت تقدیم هموطنانمان نماییم.”

 

خبر های تکمیلی:

گزارش تصویری از کنسرت آریان در مالزی

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب