دوشنبه , 5 آبان 1399
خانه / اخبار مالزی / یك مالزیایی به اتهام تعرض به رئیس كمیسیون انتخابات بازداشت شد

یك مالزیایی به اتهام تعرض به رئیس كمیسیون انتخابات بازداشت شد

بیا تو مالزی -

خبرگزاری رسمی مالزی (برناما) از بازداشت یك شهروند مالزیایی به اتهام پاشیدن رنگ قرمز بر در منزل رئیس كمیسیون انتخابات این كشور خبر داد…

به گزارش روز شنبه این خبرگزاری، پلیس امنیتی كوالالامپور یك شهروند ‪۴۴‬ ساله این كشور را كه مظنون به پاشیدن رنگ قرمز روی در منزل رئیس كمیسیون انتخابات این كشور است، بازداشت كرد.

بنابه این‌گزارش، روزگذشته یك شهروند مالزیایی باتعرض به‌منزل "عبدالرشید عبدالرحمن"، رئیس كمیسیون انتخابات این كشور، مقدار زیادی رنگ قرمز بر روی در ورودی آن پاشید.

"محمد ثبتو عثمان"، رئیس پلیس كوالالامپور با تایید این حادثه گفت: از آنجایی كه هیچ اثر انگشتی در محل باقی نمانده، لذا كار تحقیق و شناسایی عامل آن با تاخیر همراه خواهد بود.

برناما به‌نقل از رئیس كمیسیون انتخابات این كشور، این اقدام را یك تحرك سیاسی با هدف ایجاد اختلال در انتخابات جاری این كشور تلقی كرده است.

در همین حال برخی منابع خبری معتقدند، این اقدام نوعی اعتراض به تصمیم اخیر كمیسیون انتخابات مالزی مبنی بر عدم استفاده از جوهر بادوام و پاك نشدنی در انتخابات پارلمانی امروز این كشور بوده است.

به گزارش ایرنا، دوازدهمین انتخابات عمومی مالزی از بامداد شنبه برای تعیین نمایندگان مجالس قانونگذاری ایالتها و پارلمان فدرال این كشور آغاز شده است.

در این دوره از انتخابات نزدیك به ‪ ۱۱‬میلیون نفر افراد واجد شرایط رای دادن، آرای خود را برای انتخاب ‪ ۲۲۲‬نماینده پارلمان فدرال و ‪ ۵۰۵‬نماینده مجالس قانونگذاری ایالتهای این كشور ‪ ۲۷‬میلیون نفری در صندوقهای رای خواهند ریخت.

كمیسیون انتخابات این كشور ابراز امیدواری كرده كه نتایج این همه‌پرسی شامگاه امروز به وقت محلی اعلام شود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب